23 april 2019

De elektriciteit is aangelegd, de vloeren zijn gestort, de inductielijnen zijn gereed en de stellingen zijn grotendeels opgebouwd. Ook in Maart en April is er hard doorgewerkt aan ons nieuwe warehouse! Zelfs zo hard dat vorige week donderdag de overdracht plaats heeft kunnen vinden.

Nog even en we kunnen het nieuwe pand daadwerkelijk in gebruik nemen. De komende weken zullen we de goederen van een aantal van onze klanten gaan verplaatsen naar deze mooie nieuwe locatie. Ook twee collega’s van onze afdeling voorraadbeheer zullen met de goederen mee verhuizen, zo weet u zeker dat uw goederen ook op hun nieuwe locatie in goede handen zijn!

Nieuwsgierig?
U bent natuurlijk van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij ons nieuwe magazijn. Wel zou het fijn zijn als u dit vooraf even aan ons laat weten. Neem voor meer informatie of om een kijkje te nemen gerust vrijblijvend contact op met onze afdeling sales ( E-mail: sales@schotpoortlogistics.eu Telefoonnummer: +31(0)313 673 997

Voortgang bouw nieuwe Hoogbouwmagazijn Schotpoort Logistics (maart & april)